Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Де можна купити пилосос?

3 користувачів

Перейти донизу

Де можна купити пилосос?  Empty Де можна купити пилосос?

Повідомлення автор toni.korol Чт Січ 12, 2023 12:13 pm

В якому магазині недорого техніка продається? Хочу придбати новий пилосос, але поки не знаю, на який звернути увагу, що можете мені порадити? Який купити хороший і недорогий?

toni.korol

Сообщения : 29
Дата регистрации : 19.02.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Де можна купити пилосос?  Empty Re: Де можна купити пилосос?

Повідомлення автор PollBear911 Чт Січ 12, 2023 12:14 pm

Пошукайте по місцевих магазинах походіть і порівняйте ціни. В Інтернеті є багато різних брендів кондиціонерів. Від бюджетних варіантів до кондиціонерів преміум класу.
PollBear911
PollBear911

Сообщения : 294
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Де можна купити пилосос?  Empty Re: Де можна купити пилосос?

Повідомлення автор Тимурр Чт Січ 12, 2023 12:16 pm

Jeikop пише:Їх зараз дуже велика кількість і підібрати потрібний не надасть зусиль, повірте. Просто орієнтуйтеся на ціну, яку ви виділили на покупку, так і підберете щось.
Можете подивитися пилососи https://allo.ua/ua/products/pylesosy/ у цьому магазині, саме там, я свій придбав не так давно, залишився задоволений своїм вибором.
Мені подобаються пилососи PHILIPS в цьому магазині безліч моделей, багато брендів, є можливість порівняти, ви почитаєте про недоліки, зможете подивитися ціни в різних магазинах на одну модель пилососа, щоб вибрати самий бюджетний варіант. Для квартири маленької можна обійтися недорогим пилососом.
Де можна купити пилосос?  Imgonline-com-ua-resize-rbymbayka9sry
Тимурр
Тимурр

Сообщения : 24
Дата регистрации : 19.02.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі