Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Офис в аренду

5 користувачів

Перейти донизу

Офис в аренду Empty Офис в аренду

Повідомлення автор Голина Чт Лип 29, 2021 10:59 pm

Где взять выгодно !

Голина

Сообщения : 8
Дата регистрации : 17.07.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Офис в аренду Empty Re: Офис в аренду

Повідомлення автор marina Пн Черв 27, 2022 3:18 pm

У нас проблема была в прошлом году с арендой офиса, все офисы которые находили, предлагали ужасные условия. Поэтому пришлось даже обращаться в агентство. Сейчас благодаря статье https://gkrfkod.ru/ss-4_21/ сделали отличный договор для обеих сторон. Надеюсь наше сотрудничество будет долгим.

marina

Сообщения : 44
Дата регистрации : 17.05.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Офис в аренду Empty Re: Офис в аренду

Повідомлення автор v0lodimirm Пт Серп 05, 2022 2:54 pm

Голина пише:Где взять выгодно !
Смотрите чтобы в офисе всё было необходимое для комфортной работы. Обязательно вода там должна быть.

v0lodimirm

Сообщения : 86
Дата регистрации : 07.06.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Офис в аренду Empty Re: Офис в аренду

Повідомлення автор Gozgq Пт Серп 05, 2022 3:23 pm

v0lodimirm пише:
Голина пише:Где взять выгодно !
Смотрите чтобы в офисе всё было необходимое для комфортной работы. Обязательно вода там должна быть.
Кулер то в офис вы сами заказать можете. Мы так сделали, чтобы было удобнее набирать питьевую воду. Плюс он сразу подогревает её при необходимости. Надо только чистку кулера для воды в Москве https://mywatershop.ru/catalog/uslugi иногда заказывать, чтобы он не выходил из строя. А то от воды может образоваться налёт и забить трубки.
Gozgq
Gozgq

Сообщения : 131
Дата регистрации : 30.12.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Офис в аренду Empty Re: Офис в аренду

Повідомлення автор Cordagra Пн Лип 31, 2023 4:02 pm


Поділюся своїм чудовим досвідом з орендою офісу в Києві. Мені сподобалося, що фахівці надають офіси зі зручним розташуванням, що для мене було важливо, оскільки клієнти, які проїжджають повз, могли легко знайти нас. Крім того, що мене насправді здивувало, це відсутність додаткових платежів і переплат при послузі оренда офісів у Києві! Ми заплатили тільки за офіс і ніяких прихованих платежів не було. Це справді чудова функція, яку я не зустрічав раніше!

Cordagra

Сообщения : 323
Дата регистрации : 12.05.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі