Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ландшафтні фігурки в Dungeons and Dragons

3 користувачів

Перейти донизу

Ландшафтні фігурки  в Dungeons and Dragons Empty Ландшафтні фігурки в Dungeons and Dragons

Повідомлення автор Alexesey Ср Травень 03, 2023 6:34 pm

Моя група Dungeons and Dragons вже довгий час грає разом, і ми зібралися покращити наш ігровий досвід, додаючи реалістичніші ландшафтні елементи на наш ігровий стіл. Я хотів би знайти магазин, який пропонує великий вибір ландшафтних фігурок для наших пригод. Можете порадити такий магазин?

Alexesey

Сообщения : 39
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Ландшафтні фігурки  в Dungeons and Dragons Empty Re: Ландшафтні фігурки в Dungeons and Dragons

Повідомлення автор Nikolayy Чт Травень 11, 2023 9:49 pm

Коли я та моя група шукали способи зробити наші ігри більш реалістичними, ми знайшли чудовий магазин з ландшафтними фігурками - https://mimic-dnd.com/landshaftni-fihurky Цей магазин пропонує широкий вибір ландшафтних фігурок, що відтворюють різні середовища та ситуації, з якими ваші персонажі можуть зіткнутися під час пригод. Від густих лісів до засніжених гірських хребтів та печер, ви знайдете усе, що вам потрібно для створення неперевершеної атмосфери на вашому ігровому столі. Я особисто купував декілька сетів ландшафтних фігурок у цьому магазині та можу підтвердити їх високу якість та доступні ціни

Nikolayy

Сообщения : 34
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Ландшафтні фігурки  в Dungeons and Dragons Empty Re: Ландшафтні фігурки в Dungeons and Dragons

Повідомлення автор Vaasiliy Чт Черв 22, 2023 9:51 pm

и куда их?

Vaasiliy

Сообщения : 19
Дата регистрации : 12.09.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі