Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Повна діагностика зору у Дніпрі

4 користувачів

Перейти донизу

Повна діагностика зору у Дніпрі Empty Повна діагностика зору у Дніпрі

Повідомлення автор Wormon Сб Серп 26, 2023 11:46 pm

Скажіть, будь ласка, як часто потрібно робити повну діагностику зору? Чи достатньо робити це раз на рік? Чи треба частіше? Що звичайно входить у цю процедуру? Які обстеження роблять?
Wormon
Wormon

Сообщения : 179
Дата регистрации : 27.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Повна діагностика зору у Дніпрі Empty Re: Повна діагностика зору у Дніпрі

Повідомлення автор Deo Сб Серп 26, 2023 11:50 pm

Повну діагностику зору достатньо робити один раз а рік. Для дорослого. Для дітей - там інші критерії. Око у дітей росте та розвивається, так що я думаю, дітям треба частіше робити діагностику зору.
Deo
Deo

Сообщения : 95
Дата регистрации : 27.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повна діагностика зору у Дніпрі Empty Re: Повна діагностика зору у Дніпрі

Повідомлення автор safoka2609 Сб Серп 26, 2023 11:51 pm

Добре, що ви звертаєте увагу на свій зір! Однак, якщо у вас є певні скарги або ризики (наприклад, спадковість захворювань очей), то лікар може порадити робити обстеження частіше. Також важливо відвідувати офтальмолога, якщо помітили зміни у зорі.
safoka2609
safoka2609

Сообщения : 4
Дата регистрации : 30.08.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Повна діагностика зору у Дніпрі Empty Re: Повна діагностика зору у Дніпрі

Повідомлення автор PollBear911 Сб Серп 26, 2023 11:55 pm

Повну діагностику зору у Дніпрі  https://visium.com.ua/dnepr/ua/uslugi/polnaya-diagnostika/  треба проходити регулярно. Але зазвичай це може залежати від кількох факторів, таких як ваш вік, здоров'я очей та можливість виникнення певних симптомів. Зазвичай, лікар рекомендує проходити обстеження не рідше одного разу на рік для дорослих та двічі на рік для дітей. Це дозволить виявити можливі відхилення на ранніх стадіях та надати вчасне лікування. Пам'ятайте, що зір впливає на вашу якість життя, тому регулярний контроль - це запорука її збереження!

Повна діагностика зору у Дніпрі 26-08-2023-012626
PollBear911
PollBear911

Сообщения : 300
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі