Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Центр общественного здоровья

4 користувачів

Перейти донизу

Центр общественного здоровья Empty Центр общественного здоровья

Повідомлення автор Антон Курилов Чт Бер 19, 2020 7:18 pm

Бежать в аптеки за масками и стоять в огромных очередях за ними нет никакого смысла. Они не защитят вас – Центр общественного здоровья
Антон Курилов
Антон Курилов

Сообщения : 163
Дата регистрации : 19.01.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Центр общественного здоровья Empty Re: Центр общественного здоровья

Повідомлення автор Дио Пт Квіт 07, 2023 6:59 am

Ви самі повинні думати про своє здоров'я та безпеку. Плюс хороші клініки завжди потрібно мати на увазі, чи мало яка недуга нагряне! Ось наприклад професійний флеболог у Києві https://flebolog.ua/ua/poslugi/konsultaciya-flebologa/ , знайома по станом здоров'я зверталася, дуже добре все пояснили та пролікували, тож якщо варикоз буде турбувати, вже знаю куди звертатися!

Дио

Сообщения : 23
Дата регистрации : 09.03.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Центр общественного здоровья Empty Re: Центр общественного здоровья

Повідомлення автор Wormon Нд Лип 30, 2023 7:40 pm

Мені ось призначили імуноглобулін, підкажіть, де я можу купити його за вигідною ціною та так що без підробок. Є у вас варіанти на прикметі?
Wormon
Wormon

Сообщения : 179
Дата регистрации : 27.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Центр общественного здоровья Empty Re: Центр общественного здоровья

Повідомлення автор PollBear911 Нд Лип 30, 2023 7:41 pm

Мені замовили Імуноглобулін https://zdravica.ua/imunoglobulini в аптеці Здравиця онлайн. Це було дуже зручно і ефективно. Вся процедура зайняла буквально кілька хвилин: вибрав ліки, заповнив форму, оплатив. Інтерфейс сайту чіткий, зрозумілий, без зайвих кнопок і розділів. Аптека пропонує широкий вибір ліків, в тому числі Імуноглобулін. Мені сподобалась швидкість доставки – протягом двох днів вже відправили. Раджу всім користуватись цим сервісом.
PollBear911
PollBear911

Сообщения : 300
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі