Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Тональний засіб

4 користувачів

Перейти донизу

Тональний засіб Empty Тональний засіб

Повідомлення автор Wormon Вт Вер 20, 2022 10:58 pm

Привіт усім. Я ось зараз намагаюся підібрати тональный крем сестрі на подарунок. Не легка це права. Якого кольору взяти тональный засіб. Всі знають, що невдало підібраний тональний засіб виглядає, як маска клоуна.
Wormon
Wormon

Сообщения : 179
Дата регистрации : 27.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Тональний засіб Empty Re: Тональний засіб

Повідомлення автор Luter90 Вт Вер 20, 2022 11:02 pm

Там на тональних засобах є відповідне маркування. Це що кольору стосується. Світлий, середній, темний. Кожному кольору відповідає літера чи цифра. Але там така абракадабра, що розібратися нелегко.

Luter90

Сообщения : 26
Дата регистрации : 01.07.2022

https://www.voiptime.net/ru/crm-ecommerce-ru.html

Повернутися до початку Перейти донизу

Тональний засіб Empty Re: Тональний засіб

Повідомлення автор Deo Вт Вер 20, 2022 11:07 pm

Я би не став обирати косметику у подарунок. Тому що у кожній жінці свої таргани у голові. Так що вгадати, що і треба складно.
Легше подарувати подарунковий сертифікат.
Deo
Deo

Сообщения : 95
Дата регистрации : 27.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Тональний засіб Empty Re: Тональний засіб

Повідомлення автор PollBear911 Вт Вер 20, 2022 11:18 pm

Wormon пише:Привіт усім. Я ось зараз намагаюся підібрати тональный крем сестрі на подарунок. Не легка це права. Якого кольору взяти тональный засіб. Всі знають, що невдало підібраний тональний засіб виглядає, як маска клоуна.

Погляньте, якого кольору ваші вени. Якщо вени фіолетового кольору - вам треба обирати холодний підтон. Якщо зеленкуватий - то теплий.
Це найлегший спосіб визначити, який колір тонального засобу https://apteka-ds.com.ua/catalog/kosmetyka-po-dohlyadu-za-oblychchyam/tonalni-zasoby вибрати.
У мене дружина, наприклад, завжди замовляю один й той же тональний крем "Тональний універсальний догляд Uriage Hyseac 3-Regul ". Коштує він чотириста гривень.
Там є багато кольорів. Так що з цим проблем не буде.

Тональний засіб 3661434005534
PollBear911
PollBear911

Сообщения : 300
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі