Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Як правильно обрати бронежилети

4 користувачів

Перейти донизу

Як правильно обрати бронежилети Empty Як правильно обрати бронежилети

Повідомлення автор Lampa Пт Вер 30, 2022 1:45 pm

Потрібно закупити партію бронежилетів для знайомих хлопців, наших земляків. Ми всім містом зібрали гроші і зараз завдання придбати якісні бронежилети. Хто в темі, розкажіть як правильно їх вибрати, на які параметри звертати увагу? Де найкраще робити замовлення?
Lampa
Lampa

Сообщения : 18
Дата регистрации : 01.02.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Як правильно обрати бронежилети Empty Re: Як правильно обрати бронежилети

Повідомлення автор Greshnikc Пт Вер 30, 2022 1:54 pm

Якщо потрібні бронежилети на фронт, то як мінімум потрібно брати з 4 або 5 класу захисту. Також враховуйте вагу бронеплити, якщо вона буде занадто важка, то солдату буде просто незручно і важко перебувати в тим тривалий час і виконувати свої завдання.
Greshnikc
Greshnikc

Сообщения : 29
Дата регистрации : 23.01.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Як правильно обрати бронежилети Empty Re: Як правильно обрати бронежилети

Повідомлення автор Lemon Ben Пт Вер 30, 2022 2:03 pm

Я думаю, вам варто зв'язатися з якимись волонтерами, які займаються цією діяльністю давно і серйозно, можливо вони вам порекомендують постачальників з якісними бронежилетами. Тому що дуже важливо купити сертифікований товар, який пройшов всі випробування, адже від цього залежать життя людей.
Lemon Ben
Lemon Ben

Сообщения : 27
Дата регистрации : 29.01.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Як правильно обрати бронежилети Empty Re: Як правильно обрати бронежилети

Повідомлення автор Lia Vinograda Пт Вер 30, 2022 2:08 pm

Я вам раджу звернутися в компанію Арсенал Патріота, у них на сайті ви можете подивитися бронеплити різні за розміром, по класу захисту, також є жилети-чохли, бічні бронеплити та інша амуніція. Якість у товару дуже хороша, зроблені за натовськими стандартами. Ось посилання на їх сайт, при необхідності менеджери допоможуть вам з вибором https://arp.co.ua/bronepliti-sapi/1067/
Lia Vinograda
Lia Vinograda

Сообщения : 29
Дата регистрации : 15.01.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі