Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Знижки на робот пилососи

3 користувачів

Перейти донизу

Знижки на робот пилососи Empty Знижки на робот пилососи

Повідомлення автор Deo Пт Лист 18, 2022 3:24 pm

Форумчани, потрібна ваша допомога, де можна придбати робот пилосос від виробника Xiaomi, за гарною знижкою або за низькою ціною. Радий за будь-яку інформацію, спасибі заздалегідь за ваші відповіді.
Deo
Deo

Сообщения : 95
Дата регистрации : 27.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Знижки на робот пилососи Empty Re: Знижки на робот пилососи

Повідомлення автор Wormon Пт Лист 18, 2022 3:25 pm

Добрий вечір! У будь-якому магазині побутової техніки ви зможете купити для себе пилосос, вам потрібно промоніторити ціни самостійно, не думаю, що замість вас цим хтось займатиметься.
Wormon
Wormon

Сообщения : 179
Дата регистрации : 27.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Знижки на робот пилососи Empty Re: Знижки на робот пилососи

Повідомлення автор Deo Пт Лист 18, 2022 3:26 pm

Та причому тут замість мене просто може хтось недавно купував собі робот пилосос і може мені порадити магазин. Все-таки я ще почекаю трохи, покупка неспішна, чекатиму інших відповідей.
Deo
Deo

Сообщения : 95
Дата регистрации : 27.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Знижки на робот пилососи Empty Re: Знижки на робот пилососи

Повідомлення автор PollBear911 Пт Лист 18, 2022 3:29 pm

Deo пише:Форумчани, потрібна ваша допомога, де можна придбати робот пилосос від виробника Xiaomi, за гарною знижкою або за низькою ціною. Радий за будь-яку інформацію, спасибі заздалегідь за ваші відповіді.
У мене тільки один варіант, зате гідний, в онлайн магазин Комфі, ви зможете купити робот пилосос в день чорної п'ятниці https://comfy.ua/ua/black-friday.html вони мають великий асортимент і на цей день плануються знижки до 50 відсотків, припускаю ви зможете купити робот пилосос.
Ну якщо у вас в процесі виникатимуть питання, можете звернутися до менеджера даного магазину, у них працюють хороші фахівці, які обов'язково нададуть вам допомогу. Бажаю успіхів у придбанні нового пилососу.
Знижки на робот пилососи 1
PollBear911
PollBear911

Сообщения : 300
Дата регистрации : 21.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі