Розкажу, що знаю!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Купити новий телефон

2 користувачів

Перейти донизу

Купити новий телефон Empty Купити новий телефон

Повідомлення автор simeon22 Сб Жовт 07, 2023 5:42 pm

Добрий день пробую шукати в інтернеті для себе новий телефон, а то мій уже дуже старий і вже явно потрібно прикупити нову модель. Підкажіть будь ласка мені було б корисно дізнатися.

simeon22

Сообщения : 53
Дата регистрации : 29.01.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Купити новий телефон Empty Re: Купити новий телефон

Повідомлення автор stasnislav1 Сб Жовт 07, 2023 6:31 pm

Однією з помітних переваг Samsung Galaxy є його потужний процесор, який дає змогу запускати найвимогливіші додатки з неймовірною плавністю. Це дає користувачам можливість насолоджуватися іграми та мультимедійним контентом без будь-яких обмежень. Батарея цього смартфона вражає своєю ємністю сайт тут смартфон Samsung Galaxy M13 https://www.moyo.ua/smartfon_samsung_galaxy_m13_4_64gb_m135_64_pink_gold/515167.html . Незалежно від того, чи займаєтеся ви мультимедійним контентом, серфінгом в інтернеті або роботою з додатками, Samsung Galaxy гарантує довгі години автономної роботи. Камера Samsung Galaxy - справжній шедевр у світі мобільної фотографії. Вона дає змогу створювати приголомшливі знімки в будь-яких умовах освітлення. Ваші фотографії будуть сповнені деталей і яскравих фарб.

stasnislav1

Сообщения : 60
Дата регистрации : 26.01.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Купити новий телефон Empty Re: Купити новий телефон

Повідомлення автор simeon22 Пн Жовт 09, 2023 5:52 pm

Спасибі вам за інформацію, ви мене дуже виручили і швидко мені допомогли сам не зміг би так швидко впоратися. Та й магазинів зараз дуже багато.

simeon22

Сообщения : 53
Дата регистрации : 29.01.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі